2018- 2019 Kış Modası

2018 – 2019 Kış Modası

2018 – 2019 kış modası iddialı geliyor. Kış yaklaştıkça botlar ve çizmeler raflarda yerini alırken sandaletlere ve terliklere veda ediliyor.

Kat Kat Giyinme

Kat kat giyinme

Soğuk günlerde kat kat giyinmeyi bir stile dönüştürmeye hazır mısınız? Bu kış sezonunda bu trend her şeyin önünde. Kıyafetlerin üzerine ya da altına eklenen katlar, serin havalarda üşümeyi engellemenin yanı sıra modaya uyum sağlamanız için birebir…

Kovboy Kış Modası

Batılı Kovboylar

2018 yaz modasını etkisine alan kovboy modası, 2018 – 2019 kış modasında da saltanatını sürdürüyor. Kovboy stili Hollywood’un Western filmlerinden ilham alınarak tasarlanmıştır.

Çiçekli Kış Modası

Çiçekler

Birkaç sezondur devam eden çiçek desenlerinin modası, yeni sezonda da devam etmekte. Mevsim şartlarına pek uygun olmayan düşünülen bu çiçekler, kışın soğuk ve havasını bahara çeviriyor.

Pofuduk Montlar

Pofuduk Montlar

Kış sezonunda genellikle görmeye alışkın olduğumuz pofuduk montlar 2018-2019 sezonunda da hakimiyetini sürdürmeye devam ediyor. Konforlu olmalarının yanında aynı zamanda sıcak tutacak bu montlara mutlaka göz atmalısınız.

Kış Modasında 80’lere Dönüş

80’lere Dönüş

80’ler biraz kafası karışık, biraz canlı ve moda dünyasının en çok sevdiği dönem… Moda haftaları boyunca gerçekleşen defilelerde geçmişi hatırlatmak için bu sezonda 80’ler ön planda. Neonların yanı sıra hacimli kollar ile de bir adım öne çıkan bu kış modası ile stilinize uygun tasarım bulmanız oldukça kolay.

Işıltılı Kıyafetler

Işıl ışıl pullar da bu sezonda yer almaya başladı. 80’lerin tulumlarından gece elbiselerinde olduğu kadar 2018 – 2019 kış sezonunda da sokak modasında yerini alıyor.

Sahte Kürkler

Sahte Kürkler

Zenginliğin simgesi olan kürkler bu sezonda da yerini korumaya devam ediyor. Doğayı korumak amaçlı kürklerin sahte tasarımları kadınların gözdesi olma yolunda ilerliyor. Modanın çevreye duyarlılığını arttıran bu sahte kürkler şık görünümün tercihi olarak tasarlanmaya başladı.

Ekoseler

Ekoseler

Ekose geçmişten günümüze kadar en çok kullanılan kumaşlardan olarak 2018 – 2019 kış modasında da ön plana çıkıyor. Gardıropların kurtarıcılarından olan bu parçalar, bu sezon da sizin yardımcınız olmaya devam ediyor. 2018 yaz modasında da oldukça revaçta olmaya devam ediyor. Stilinize farklı bir hava katmak için tercih edebileceğiniz modellerden biri.

Romantik

Romantik Kış Modası

Romantizm sezonu 2018 – 2019 modasında büyük ilgi görüyor. Kıvrımları ön plana çıkaran ve feminenliği uçuşan kıyafetlerle buluşturarak tasarımcıların tercih ettiği modellerden biri. Çiçek motiflerinden dantellere kadar birçok modeli bulunan bu elbiseler şiirsel ve romantik bir kış geçirmenizde size yardımcı olacak.

Leopar Modası

Leopar

Yıllardır tercih edilen leopar desenleri ilgi odağı olmaya devam ediyor. Kadınların üzerinde yarattığı vahşi cazibe ile geçmişte olduğu kadar yakın zamandaki kış modasında etkisini sürdürüyor.

Kış sezonundaki değişiklikler ve daha fazlası için Türkiye Moda Haberleri’ne göz atabilirsiniz.

 

No Comments Yet

Leave a Reply