2018 – 2019 Kış Sokak Modası

Kış sokak modası özgürlük ve kuralsızlık anlamına gelerek çeşitli kıyafetler fikirlerini ortaya çıkarır. Farklı stil unsurlarını bir noktada buluşturabilir. 2018 – 2019 kış sokak modası fikirlerinde hacimli, katmanlı, cesur kombinasyonlar ve doğallık ön planda. Sokak modası özgür ruhlu kadınların kendisini yansıtması olarak nitelendirilebilir. Sokak modasında modern bir görünüm oluşturmanın şart olmasının yanı sıra sokak tarzına uymak da oldukça önem arz etmektedir. Kış sokak modası için farklı farklı önerileri göz önünde bulundurabilirsiniz:

Spor Giyim Kış Sokak Modası

Spor ve Gündelik Sokak Tarzı

Bu görünüm rahatlığa önem verenler için oldukça kullanışlı. Düz kesim ceket ve ipek ceketlerle spor ayakkabı kombini yapmak artık oldukça yaygın bir stil. 2018 – 2019 yılı kış sokak modasında uzun ceketle giyilebilen pantolon seçimleri önemini arttırmaya başlıyor.

Grunge Kış Sokak Modası

Grunge Sokak Modası

Grunge modası birkaç yıl içerisinde öne çıkan ve özgür, dağınık ve isyan stili olarak kendini ifade etmektedir. Bu sezon da modada ön plana çıkmaya başlıyor. Bu stili elde etmek için fazla boyutlu kıyafet almanız gerekebilir. Örgülü gömlekler, örgülü elbiseler, kot ceketler bu stili yansıtmaktadır. Bunun yanında denimler ve deri dokulu kıyafetlerde ön plana çıkmaktadır. Deri ceketler ince kayışlı bir elbise ile kombin edilebilir. Culottes çizmeler ve büyük cepleri olan pantolonlarla tercih edilebilir.

Ekstra Hacimli Kıyafetler

Ekstra Hacimli Parçalar

Bu sezonun gözdelerinden olan az kıyafetle şıklığı elde etmek. Bunun için de ekstra hacimli kıyafetler ile soğuk kış günlerinde vücudu sıcak tutma eğilimine büyük önem gösteriliyor. Omuz çizgisinde kabarık ceketler, Retro tarzında hafif şişme kotlar bu stilin öne çıkan parçaları.

Pantolon Takım Elbise Kış Modası

Pantolon Takım Elbise Modası

Pratik kadın modası kıyafetlerinden biri olan pantolon takım elbiselerde bu senenin modası olarak yerini aldı. Biraz erkeksi bir model olmasına rağmen kadınlar için de oldukça farklı stilleri mevcut durumda. Bu stili yansıtabilmek için omuza oturan bir ceket ve rahat bir pantolon oldukça doğru bir seçim olacaktır. Özellikle çalışan kadınlar tarafından ilgi gören bir stildir.

Desenlerle Kış Modası

Desenler ve Baskılarla Sokak Stili

Düz görünümlerden çok kareli, ince çizgili, kalın çizgili görünümler de ilgi çekici hale geliyor. Bu durum düşünülerek pantolonlarda, kazaklarda, montlarda kareli stillerin kullanılmasına önem gösterilmiştir.

Deri ve Metalik Tarz Kış Modası

Yağmurlu Günlerde Deri ve Metalik Tarz

Deriler metalik renklerle birleştirilerek 2018 – 2019 kış sokak modasının içinde pratik parçalar olarak sunulmuştur. Özellikle yağmurlu ve karlı günlerde ihtiyacınızı karşılayacaktır. Geniş ceplerı, geniş kemerleri ve parlak dokusu ile kadınsı bir tarza sahip olmanıza yardımcı olur.

2018 – 2019 kış sokak modası hakkında ayrıntılı bilgi almak için Türkiye Moda Haberleri‘ni ziyaret edebilirsiniz.

 

No Comments Yet

Leave a Reply