Yeni Moda Elbise – Sonbahar/Kış Trendleri

Yeni moda elbise modelleri 2018 – 2019 kış sezonunda modayı değiştirerek dış dünyaya karşı gardını alıyor. Bu sezon sert tavrın ortaya çıkmasını sağlayacak olan elbiseler ile baştan aşağıya vahşi desenlere bürünmeye hazır mısınız?

Yeni moda elbiseler nelerdir? Kış sezonunun katı tavrına hazır mısınız? Katıldığınız davetlerin gözdesi mi olmak istiyorsunuz? Kat kat giyinmeyi mi seviyorsunuz? Deri elbiselerden vazgeçemiyor musunuz? Uzay çağını yansıtmak mı istiyorsunuz? Kat kat giyinerek şık olmak ister misiniz? Doğanın vahşi tarzını yakalamak mı istiyorsunuz? Bu sezon trendinizi değiştirmeye ne dersiniz?

Uzay Modası

 Uzay Çağı

2018 – 2019 sonbahar kış sezonunda rotanızı geleceğe döndürmek ister misiniz? Bu sezonun gözdeleri olarak uzay çağı karşımıza göz alıcı tavrı ile çıkıyor. Adeta bilim kurgu sahnelerinden fırlayan görüntüler 2050’lerden sesini duyuruyor. Bu sezon sahip olacağınız uzay çağı elbiseleriyle hem sezonun gözdesi olabilir hem de geleceğe yatırım yapabilirsiniz.

Deri Elbiseler

Deri Elbiseler

Modanın en gözlerinden olan deri, elbise formunda karşımıza çıkarak kış elbise modasının gözdelerinden olmak konusunda oldukça iddialı. Genellikle dış giyim modasına hakim olmasına rağmen elbise formunda da oldukça hakimiyet sürdürecek gibi duruyor. Yeni moda elbiseler arasına deri elbiseler ekleniyor. En asil ve ciddi hali ile de ofis için vazgeçilmez parçalardan biri olmaya aday!

LogomaniaLogomania

Sadakatinizi elbise modanıza yansıtmak artık oldukça basit. Göğsünüzde, belinizde ya da ayaklarınızda 2018 – 2019 kış koleksiyonları logolarla dikkati toplamanız için bir diğer seçenek.

Vahşi Doğa

Vahşi Doğa

Sonbahar/Kış elbise sezonu oldukça vahşi geliyor! Zebradan leopara, ocelotdan kaplana, vahşi çizgiler ve lekeler podyumda kendini göstermeye başlıyor. Eğer sert tavrınızı öne çıkarmak istiyorsanız tercih edeceğiniz parçalar arasında yer alabilir.

Pelerin

Pelerin

Adeta filmlerden ve tiyatro sahnelerinden fırladığınızı andıran pelerinler kış elbise modasında gardırobunuzun vazgeçilmez parçalarından biri olmak için kendini hazırlıyor. Keskin ve yapılandırılmış hatlar ya da battaniyeye benzeyen büyük parçalar ile rahatlığınızı ve cesaretinizi ön plana atabilirsiniz.

Pileler

Pilelere Modern Dokunuşlar

70’lerin eski modasını günümüze taşıyan modern pileler, yeni moda elbiseler içindeki dokunuşlarıyla gözde haline gelmeyi başarıyor. Özellikle ateş pilelerinin öne çıkması sezonun dikkat çekici modellerini oluşturuyor.

İpek Dokunuşlar

İpek Dokunuşlar

İpek kumaşların yeni sezon elbiselerde abartısız ve yalın kimliğini bırakıp karışık hal alması oldukça şaşırtıcı! Fransız ipeklerinin elbiselerle yansıtılması tercih etmekten korkmayacağınız trendleri ortaya çıkarıyor.

Kat Kat Giyinme Modası

Üst Üste İki Ceket

Olumsuz hava koşulları için de tercih edilen birden fazla ceket, 2018 – 2019 modasında havaların soğuk olmasını beklemeden öne çıkmayı başarıyor. İki ceketin kullanılması bir yandan ısınızı yükseltiren bir yandan da yeni bir görünüm kazanmanıza yardımcı oluyor.

2018 – 2019 yeni moda elbise ve sonbahar/kış trendleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bize ulaşın.

 

No Comments Yet

Leave a Reply