2018 Kadın Takı Modelleri

2018 Takı Modelleri

Takılar kadınları en vazgeçilmez aksesuarlarındandır. Kolyeler, yüzükler, kemerler, tokalar, bileklikler, halhallar… Kıyafetlerimizi süsleyen olmazsa olmaz parçalar arasındadır ve bir nevi kişinin kendini ifade etme şeklidir. Tarzını ve sitilini yansıtmalarına yardımcı olacaktır ve bizlere kişiler hakkında ip uçları verecektir. Bu yüzden takı deyip geçmemek gerekir. Takılar ve takı modelleri de zamanla değişiklik göstermektedir. Her geçen sene farklı tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Bu değişimleri takip etmek isteyen kadınlarımız için 2018 takı modellerini bir araya getirdik.

Barok Esintisi Taşıyan Takılar

Takılarda barok esintisi

Barok düzensiz inci anlamına gelmektir. Görsel olarak çarpıcı, klasik karşıtı, gösterişli olarak tanımlanır ve zenginliği, gücü ifade eder. İri ve parlak taşlar bu tasarımların olmazsa olmazlarındandır. 2018 yılındaki takı modellerinin barok tarzı takılardan esinlendiğini söyleyebiliriz. Arabesk tarzdaki motiflerin, değerli taşların ve simetrik detayların kullanıldığı bu takılar oldukça dikkat çekici.

Bilekleri Süsleyen Halhallar

Halhallar

Ayak bileklikleri olarak adlandırılan halhallar, ayak bileklerinizin daha zarif görünmesini sağlayacaktır. İlkbahar ve yaz aylarında sandaletlerle kombin yapılarak karşımıza çıkan halhalları sonbahar aylarında da kullanabilirsiniz.

Farklı Küpelerin Bir Arada Kullanılması

Uyumsuz küpeler

Eşleşen simetrik görüntülerden sıkılanlar ve dikkat çekmek isteyenler bu tarzı çok sevecek. Farklı şekillerin, renklerin, desenlerin ve modellerin kullanıldığı bu küpeler uyumsuzluk içerisinde bir uyum yakalamanıza yardımcı olacak.

Mimari Tasarım Takıları

Takılarda kullanılan mimari tasarımlar

Mimari denildiğinde aklımıza ilk olarak yapılar gelse de görünümlerin küçültülerek takılara yansıtıldığı bir döneme geçiş yapıyoruz. Daha çok heykel sanatından esinlenilen bu takılar sizlere ayrı bir hava katacak.

Yuvarlak Büyük Küpeler

Çok büyük yuvarlak küpeler

Spor ve şık bir görünüme pratik bir şekilde ulaşmak isteyenlerin tercihi aşırı büyük yuvarlak küpeler 2018’e damgasını vuruyor. Hem günlük hem de özel partilerde tercih edebileceğiniz bu küpeleri kullanmak çok pratik. İlk olarak geçen yıl hayatımıza giren bu modeller, uzunca bir süre hayatımızdan çıkacağa benzemiyor.

Geniş Bileklikler

Birbirinden şık geniş bileklikler

Geniş ve büyük bilezikler ön plana çıkıyor. Aynı anda birden çok bileziğin takılmasıyla bohem bir hava yaratan bu bilekliklerle dikkatlerini üzerinize çekeceksiniz. Özellikle üzerinde geometrik desenlerin bulunduğu bilekler yoğun ilgi görüyor.

Hayvan Tasarımlı Takılar

Hayvan tasarımlı takılar

Kıyafetler sıkça kullanılan hayvan desenleri ve hayvan modellerini takılarda da görmek mümkün. Yoğun olarak kolyelerde kullanılan bu tasarımlar sizlere ayrı bir hava katacak. Kelebek, zebra, baykuş, yarasa, fil, at, leopar gibi çeşitli hayvan tasarımların kullanıldığı bu kolyeleri her yerde görmeye hazır olun.

Şeffaf Küpeler

Şeffaf Küpeler

Şeffaf montlar, ayakkabılar, çantalar, şapkalar derken sıra geldi küpelere. Özellikle su damlası şeklinde tasarlanan bu küpeler kadınların beğenisini toplamayı başardı. Gündelik kullanımlar için oldukça ideal olan bu küpeleri görmeye hazır olun.

Takı modelleri ile ilgili daha ayrıntılı bilgi almak için Türkiye Moda Haberleri’ni ziyaret edebilir, bize ulaşabilirsiniz.

 

No Comments Yet

Leave a Reply