2018 Moda Fashion Göze Çarpan Parçalar

Moda fashion 2018 yılında kadınların merak ettiği konulardan sadece bir tanesi. Moda trendleri her sene olduğu gibi bu yılda değişkenlik gösteriyor. Aniden hayatımıza giriş yapan ya da birden tüm popülerliğini kaybedip hayatımızdan çıkan parçalar, modaya ve biz kadınların hayatına yön veriyor. Bu sene neler moda olup ön plana çıkmış, hangi parçalar tercih edilmekten vazgeçilmiş diye kısa bir moda turuna çıkalım.

Moda Fashion – Parıltılı Elbiseler

2017 yılında çoğunlukla etnik desenler ve sade bir görünüm ön plana çıkıyordu. 2018 moda fashion kuralları gereğince bunları bir kenara bırakıyoruz ve parıltıları ön plana çıkarıyoruz. Değerli taşlar ve parıltılar ile süslenmiş elbiselerimizle girdiğimiz ortamlarda dikkatleri üzerimize çekiyoruz.

2017 yılının trend renkleri sarı, kahverengi, mavi ve zümrüt yeşili iken bu yıl kırmızı ve mor ön plana çıkıyor. Bu renklerin yanında asilliğin ve zarafetin rengi beyazı da unutmamak gerekir. Bu yıl elbiselerinizde beyaza bürünmenizde hiçbir sakınca yok. Eğer tamamen beyaz üzerine kurulu bir kombin yapmak istemezseniz ayakkabı ve aksesuarlarınızı renkli tercih edebilirsiniz.

Beyaz Renk Elbiseler

Bu sene ceket yılı diyebiliriz. Blazer ceketler kadınlarımızın vazgeçilmez kombin parçalarından biri. Hem yaz aylarında hem de kış aylarında kullanılmaya devam edilecek olan bu ceketler, elbise ve kazaklar ile kolaylıkla kombinlenebilir ve şık bir görünüm elde etmenize olanak sağlar. Kombinlerinizde gönül rahatlığı ile bu ceketleri tercih edebilirsiniz.

Kovboy Kıyafetleri

Bir diğer öne çıkan stil ise kovboy stili. Geçtiğimiz yıllarda hippi stili ön plana çıkmış ve oldukça sevilmişti. Bu stil yerini kovboy temasına bıraktı ve gerek şapka gerek ayakkabı ve elbiselerde oldukça kullanıldı ve kullanılmaya devam ediyor.

Kadınlarımız bu sene takım elbise giymeyi tercih ediyorlar. Ciddi ortamların vazgeçilmezi takım elbiseler yırtık kot, tayt ve benzeri kıyafetleri tarihe karıştıracak gibi duruyor.

Günlük yaşamda sokağa hemen giyip çıkmaya üzerinde yazılar yazan baskılı tişörtler üretildi. Bazen komik yazılar ile görenleri güldüren bazen de hayat felsefenizi yansıtan bu tişörtler kadınlarımız tarafından çok sevildi.

Takım Elbiseler

Kıyafetlerin yanında biraz da ayakkabılardan söz edelim. Ayağınıza mükemmel bir şekilde oturan ve şık bir görünüme sahip ayakkabıları tercih etmenizde fayda var. Şıklığın yanında rahatlığa da bir o kadar önem veriyoruz. Kısa topuklu ayakkabılar bu sene oldukça tercih edilen ayakkabı modelleri arasında. Terlikler de tatil köylerinde ve yazlık alanlarda dışarı çıkmak için bire bir. Ama şıklıktan bahsedeceksek benim tercihim kesinlikle ince topuklu stiletto ayakkabılar.

2018 yılı moda fashion trendleri kıyafetleri oldukça dikkat çekici. Sizinle gözlemlerimizi paylaştık siz de bizimle gözlemlerinizi paylaşabilirsiniz. Yaptığınız kombinlerin resimleri çekip atabilirsiniz ve bizde sosyal medya hesaplarımızda takipçilerimizle paylaşabiliriz.

 

No Comments Yet

Leave a Reply