2019 Takı Modelleri

Yeni bir yıl yeni heyecanlar, trendler ve tasarımlar demektir. 2018’in bittiği zamandan bu yana 2019 takı modelleri büyük bir merak konusu haline geldi. Kıyafetleri tamamlayan, ayrı bir hava yaratan takılar kadınların vazgeçilmez aksesuarları arasındaki yerini koruyor.

2019 yılında hangi tasarımlar ön planda olacak? Takı modelleri nelerdir? Elbiseleri ön plana çıkarmak için hangi takılar tercih edilmelidir? İşte karşınızda 2019 yılında sıkça karşımıza çıkacak takı modelleri.

Geometrik Formdaki Takılar

Geometrik Formlar

Geometrik şekiller takılara uyarlandı ve bu senenin takı trendleri arasında yerini aldı. Özellikle küpelerde ve kolyelerde karşımıza çıkan bu takılar, sıra dışı olmayı seven özgün kadınlarımız tarafından çok sevildi.

Takılarda Zincir Detalyarı

Zincir Detayları

Hem günlük hem de gece davetlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz zincir tasarımlı takılar kadınların gözde takı modellerinden biri oldu. Sade ve şık bir görünüme sahip olduğu için her kıyafetle kolaylıkla kombin yapılabilir.

Takılarda Origami

Takılarda Origami 

Sade, kibar ve dikkat çekici bu takılar; başka küpeler olmak üzere sıkça karşılaşacağımız modeller arasında yerini aldı. 

Uyumsuz Küpeler

Uyumsuz Şekiller

Uyumsuzluğun içinde bir uyum araya ne dersiniz? Yıllarca birbiriyle uyumlu, birbirinin eşi olan takıları takmaktan sıkıldıysanız bu tasarımlar çok hoşunuza gidecek. Takılarınızı birbirinden farklı modellerle kombin yapın. Sizden önce tarzınız konuşsun.

Rengarenk Takılarla Gelen Renk Cümbüşü

Rengarenk Tasarımlar

Özellikle bahar ve yaz aylarında enerjinin yükselmesi takıları etkiliyor ve renkleniyor. Cıvıl cıvıl, rengarenk tasarımlar bu yaz içimizi ısıtacak.

Takılarda metal Esintisi

Metal Esintiler

Metal tonları takılarda 2019 yılında sıkça karşımıza çıkıyor.  Salaş ve şık duruşu ile kadınların vazgeçilmez aksesuarları arasında yerini alacak.

Broşlarla Gelen Şıklık

Broşlar

Kıyafetinizi özel kılmak, kendi tarzınızı ön plana çıkarmak istiyorsanız 2019 yılında broşları kullanmanızı öneririz. İstediğiniz boyuttaki bir broşu ceketinize, tişörtünüze, şalınıza, fuarınıza veya berenize tutturabilirsiniz. Dilerseniz birden fazla broşu aynı anda kullanabilirsiniz.

2019 takı modelleri hakkında ayrıntılı bilgi için Türkiye Moda Haberleri’ni ziyaret edebilir, bize ulaşabilirsiniz.

 

No Comments Yet

Leave a Reply