2019’a Damga Vuran Çanta Modelleri

Çanta modelleri 2019 yılında daha radikal bir formda karşımıza çıkıyor. 90’lı yılların esintisi, vintage çantaların büyüsü günümüz çantalarına ayrı bir hava katacak. Ayrıca son iki yıldır oldukça öne çıkan bel çantaları bu sene de etkisini sürdürmeye devam edecek, çantalarda geometrik desenler ön plana çıkacak. Turuncu, mavi, yeşil ve pembe tonlarının hakim olduğu bu sezonda bakalım hangi modeller karşımıza çıkacak.

2019 çanta modelleri nelerdir? Çanta trendleri nelerdir? 2019 yılı çantalarında öne çıkan renkler nelerdir? 2019 bayan çanta modasında bizi neler karşılayacak?

Küresel Çantalar

Yuvarlak/Küresel Çantalar

Küresel çantalar, modern sanattan esinlenerek tasarlanmıştır. Oldukça şık görünen modelleri ile ayrı bir havaya sahiptir. Yalnız yuvarlak şekli nedeniyle, eşyalarınızın hepsini çantanıza sığdıramayabilirsiniz.

Deniz Kabuğu Tasarım Çantalar

Deniz Kabuğu Çantaları

Deniz kabuğu formundaki bu çantalar özellikle yaz aylarında sokaklara ayrı bir renk getirecek. Rahatlık ve fonksiyonellik açısından kadınlarda biraz şüphe uyandırsa da muhteşem görüntüsü nedeniyle bu tür sorunlara takılmayacak ve bu çantalara aşık olacaksınız.

Piramit Çantalar

Piramit Çantalar

Harika simetrisi ve sadeliği ile kısa sürede kadınların gönlünde taht kurmayı başaran bu çantalar 2019 yılına damgasına vuracak. Üç boyut kazandırılmış bu çantalarla oldukça tarz görüneceksiniz.

Kolye Çanta Modelleri

Kolye Çantalar

Küçük ama bir o kadar da iddialı olan kolye çantalar oldukça kullanışlı olmasına rağmen estetikten bir tık uzak kalmış. Ama siz bunları düşünmeyin ve ellerinizin serbest kalmasın keyfini çıkarın.

Tüylü Çantalar

Tüylü Çantalar

Tüyler ve kürkler son yıllarda vazgeçilmezlerimiz arasına girdi. Yumuşak ve uçuşan formuyla kadınların sempatisini kazanan bu tasarımları artık çantalarda da göreceğiz.

Klipsli Çantalar

Klipsli Çantalar

Eskiden bozuk paralarınızı koyduğunuz çantalara zoom yapıyoruz onlara ayrı bir hava katıyoruz. Geçmiş yıllardan izler taşıyan bu çantalar bu sene biz de varız diyor.

Kemer Çantalar

Kemer Çantalar

Bel çantalarını andıran kemer çantalar, bel çantalarına oranla gençlere daha fazla hitap ediyor ve daha şık görünüyor. Kullanımının pratik olması, ellerin boşta kalmasıyla kadınların kalbini kazanıyor.

Ekose Çantalar

Ekose Çantalar

Geçmişten günümüze kadar uzanan bu kumaşı artık çantalarda da görmek mümkün. Özellikle sonbahar ve kış aylarında kullanılan bu kumaş çantalara ayrı bir boyut kazandırıyor. Ekoseden vazgeçemiyorsunuz bu çantalardan en kısa zamanda almalısınız.

İkili Çantalar

İkili Çantalar

Defilelerde görmeye alışkın olduğumuz ikili çanta modellerini artık sokakta da görmek mümkün. Özellikle tasarımcıların beğendiği bu tarzı yeni koleksiyonlarına dahil etmeye devam ediyorlar. Tek çanta bana yetmiyor diyen kadınlarımızın vazgeçilmez tercihi arasında yer alacağından eminiz.

2019 yılına damga vuran çanta modelleri hakkında ayrıntılı bilgi almak ve benzer makaleleri okumak için Türkiye Moda Haberleri’ni ziyaret edebilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

No Comments Yet

Leave a Reply