2019’un Kışlık Giyim Trendleri

Havaların yavaş yavaş soğumaya başladığı bu zamanlarda yazlık kıyafetlere ufaktan veda etmeye başladık. Kışlık kıyafetlere gardırobumuzda yer açtık. Bakalım 2019 yılının kışlık giyim trendleri sizin tarzınıza hitap ediyor mu?

Kovboylar

Kovboylar:

Bu kış kovboy esintisini hat safhada hissedilecek ve kendinizi Texas, New Mexsico ya da Arizona’da gibi hissedecekseniz. Siyahın hakim olduğu kıyafetler ve aksesuarlar ile bu yıla damga vuracaksınız.

Pelerinler (Photo by Artem Ivanchencko on Unsplash)

Pelerinler:

Omuzlardan aşağı doğru inen, geniş ve uzun bu kıyafetler düz ya da renkli tasarımlarıyla 2019’un en dikkat çeken kıyafetleri arasında yerini aldı bile.

Şişme Montlar (Photo by Melvin on Unsplash)

Şişme Montlar:

Kışlık giyim denilince akla ilk olarak montlar geliyor. 2019 yılında şişme montlar oldukça tercih edilecek. Şişme montları dilediğinizce kombin yaparak tarzınızı konuşturabilirsiniz.

Vatkalı Geniş Omuzlar (Photo by naeim jafari on Unsplash)

Vatkalı Geniş Omuzlar:

80’ler modasından devam edelim. Büyük ve geniş omuzlarıyla dikkat çeken bu kıyafetler 2019 kışlık giyim trendlerinde tekrardan karşımıza çıkıyor.

Parkalar (Photo by Geronimo Giqueaux on Unsplash)

Parkalar:

Bu kış geniş, rahat ve uzun mont giymeyi sevenlerin yüzü gülüyor. Sıcak tutan ve oldukça rahat olan bu montlarla bu kışı rahatça atlatacaksınız. Yalnız bu parkalar geçen yılkinden biraz farklı. Bu yıl çok ama çok geniş ve uzun parkalar tercih ediliyor.

Triko ve Örgü İşlemeler (Photo by Brooke Cagle on Unsplash)

Trikolar ve Örgü İşlemeler:

Trikolar ve örgü işlemeler bu kış içimizi ısıtmaya geliyor. Klasik tasarımlarıyla ve şıklığıyla adeta gönüllerde taht kuruyor.

Sahte Kürkler (Photo by Azamat Zhanisov on Unsplash)

Sahte Kürkler:

Sonbaharın renklerini sahte kürklerde görmek mümkün. Özellikle kahverengi ve tonlarının tercih edildiği bu sahte kürkler ile kışa hazırsınız.

Leopar Deseni (Photo by Charlotte Karlsen on Unsplash)

Leopar Desenleri:

Gece kıyafetlerinin ve kürklerin vazgeçilmez desenini bu kış gündelik yaşamda da görmemek mümkün. Leopar desenleriyle cazibenizi ön plana çıkarın.

Damalı Desenler (Photo by Tyler Nix on Unsplash)

Damalı Desenler:

Damalı desenlerin cazibesinden bahsetmeden geçmeyelim. Her daim çekici görünmek istiyorsanız bu kışlık giyim tarzı tam size göre. Kırmızı, yeşil, sarı ve mavi tonlarının daha ön plana çıktığı bu kıyafetlerle çok şık görüneceksiniz.

Çiçek Deseni (Photo by Marisa Harris on Unsplash)

Çiçek Bahçesi:

Bu kış sıcak renkler içimizi ısıtacak. Çiçek desenlerinin ağırlıklı olarak kullanıldığı kıyafetlerle kışa renk ve hareket katacaksınız.

Püsküller (Photo by Shawn Fields on Unsplash)

Püsküller:

Elbiselere hareket katan ve canlandıran detaylardan biride de püsküller. Sade ve şık tasarımlarıyla bu kış kendinizi çok özel hissedeceksiniz.

Eşarflar (Photo by Kristina Petrick on Unsplash)

Eşarplar:

Bu yılın en çarpıcı parçası parçalarından biri de eşarp ezgileri. Renk tonlarının ve desenlerin birbiriyle olan uyumu adeta göz kamaştırıyor.

Pijama Stili (Photo by Kristina Petrick on Unsplash)

Pijama Stili:

Rahatlığına düşkün kadınların severek tercih ettiği pijama stili bu kış çok konuşulacağa benziyor.

Metalik Tonlar (Photo by Ksenia Polovodova on Unsplash)

Parlak ve Metalik Tonlar:

Elbiselerde, eteklerde, ceketlerde, ayakkabılarda parlak ve metalik tonları görmek mümkün. Özellikle mat renklerden hoşlanmayan ve dikkat çekmeyi seven hanımlar bu akıma bayılacaklar.

Hologramlar (Photo by Ksenia Polovodova on Unsplash)

Hologramlar:

Parlak ve aynamsı görüntüsüyle oldukça dikkat çeken bu parçalar adeta ben buradayım diyor.

Canlı ve Neon Renkler (Photo by Romane Gautun on Unsplash)

Canlı ve Neon Renkler:

90’lı yıllara damga vuran neon renkler son yıllarda olduğu gibi bu yıl da ön planda olmaya devam ediyor. Bu kış oldukça renkli ve eğlenceli geçecek.

2019 kışlık giyim trendleri hakkında ayrıntılı bilgili almak için Türkiye Moda Haberleri’ni ziyaret edebilirsiniz.

 

No Comments Yet

Leave a Reply