Birbirinden Şık Erkek Ayakkabı Modelleri – 2019

Erkek Ayakkabı 2019

Şık ve karizmatik bir görünüm için güzel kıyafetler giymek yetmeyecektir. Eğer doğru ayakkabı seçimi yapamazsanız tüm karizmanız yerle bir olacaktır. Asil bir görünüm için 2019’un birbirinden hoş erkek ayakkabı tasarımlarına göz atmalısınız.

Rugan Ayakkabı

Rugan ayakkabılar hava geçirmez bir yapıya sahiptir ve bu yüzden serin ve soğuk havalarda kullanılması uygun görülmektedir. Özel günlerde ya da sosyal aktivitelere katılmaya karar verdiğiniz zamanlarda bu ayakkabıyı gönül rahatlığı ile giyebilirsiniz. 2019’da rugan ayakkabılar biraz daha çarpıcı ve dikkat çekici. Çılgın renkleri ve tasarımlarıyla oldukça faklı bir görünüme sahip.

2019 Erkek Ayakkabı Modelleri

Süet Ayakkabı

Süet keçi, oğlak ve dana derinden elde edilebilir, fakat dana derisinin kullanımı ayakkabılar için daha uygundur. Süet deri nefes alabilir, bu nedeniyle bu ayakkabıların kullanımı sıcak ve ılıman havalar için elverişlidir. Yağmurlu havalarda kullanımı önerilmez.  Hava koşullarına dikkat ederseniz süet ayakkabıları uzun süre kullanabilirsiniz.

Deri Ayakkabı                                  

Günümüzde her zevke uygun deri ayakkabıyı kolaylıkla bulabilirsiniz. Gündelik yaşam, ofis yaşantısı ya da özel davetler için şık bir deri ayakkabıyı tercih edebilirsiniz. 2019 yılında karşımıza çeşitli deri ayakkabı modelleri çıkıyor. Bunların içerisinde yumuşak deriden yapılmış olan ayakkabıların kullanımın ve bakımın diğerlerine oranla biraz daha kolay olduğunu söyleyebiliriz.

Sürüngen Deri Ayakkabı

En dayanıklı erkek ayakkabısına sürüngen deri ayakkabılarını söyleyebiliriz. Parlaklığı ile ön plana çıkan bu ayakkabılar tek kelime ile eşsiz bir görünüme sahip.

2019 Erkek Ayakkabıları

Klasik Ayakkabı

En popüler erkek ayakkabı modeli şüphesiz ki klasik ayakkabılar. Resmi ve saygın bir görünüm sağladığı için iş görüşmelerinde takım elbisenin altında kusursuz bir görünüm sunar. Hakiki deri veya süetten yapılmış olan bu ayakkabılar oldukça zariftir. Ayakkabılara hareket katan detaylar ise bağcıklar, orijinal çizgiler ya da şık tokalar olarak tasarlanmıştır.

Sportif Ayakkabı

Spor ayakkabılar rahatlığı ve şıklığı ile yıllardır erkek ayakkabı trendleri arasındaki yerini koruyor. Günlük yaşamda geniş ve dar pantolonlarla ve şortlarla rahatlıkla kombin yapılabilmesi bu ayakkabıları daha da cazip kılıyor. Gösterişi ve abartıyı seven erkekler için masif tabanlı ve parlak renkli ayakkabılar da mevcut.

2019 erkek ayakkabı renklerinde ise mavi, beyaz ve kahverengi tonları oldukça ön plana çıkıyor. Erkek ayakkabılarıyla ilgili ayrıntılı bilgi almak için Türkiye Moda Haberleri’ni takipte kalın.

 

No Comments Yet

Leave a Reply