Erkek Ceket Trendleri

Ceketsiz bir gardırop düşünülemez. Kıyafetlerinizi ön plana çıkaracak ve tarzınızı sergilemenize yardımcı olacak en trend parça şüphesiz ki cekettir. Giyimine kuşamına özen gösteren erkekler ve modaya ilgi duyanlar için geçtiğimiz yılının gözde erkek ceket trendlerini bir araya getirdik.

Kadife Ceket (Photo by Xevi Casanovas on Unsplash)

Kadife Ceketler

Erkek ceket denildiğinde akla ilk gelen modellerden biri olan kadife ceketler bu yıl oldukça popüler. Şıp bir pantolonun üzerine giyeceğiniz kadife bir ceket çevrenizde büyük yankı yaratacaktır. Tüm dikkatleri üzerinizde toplamak istiyorsanız, kadife ceketinizi spor ayakkabı ile kombin yaparak kullanabilirsiniz.

Erkek Deri Ceket

Deri Ceketler

Şık, pratik ve dayanıklı. Deri, diğer kumaşlar gibi solmaz, canlılığını yitirmez. Yıllar geçse de gardırobunuzda ne modasını ne de kalitesini kaybeder. Özellikle erkekler tarafından siyah ve kahverengi renklerinin tercih edildiği deri ceketler 2019 yılında da oldukça revaçta.

Erkek Kısa Ceketler

Kısa Ceketler

Sıkı ve ince bir vücut yapısına sahipseniz kısa ceket modelleri ilginizi çekebilir. Kısa formdaki bu ceketlerde kot, kadife veya deriyi tercih edebilirsiniz.

Şişme Montlar (Photo by Preston Goff on Unsplash)

Oversize Ceketler

Sıradanlıktan ve dar kıyafetlerden sıkılıysanız oversize ceket modellerine bir göz atın. Sade renklerde (siyah, krem rengi) tasarlanan bu ceketlere gardırobunuzda yer ayırın. Bu ceketleri kombin yaparken dikkat etmeniz gereken ceketinizin genişliği ile pantolonunuzun genişliği ters orantılı olmalıdır.

Kruvaze Ceket

Kruvaze Ceketler

Kruvaze düğmelerle gelen şıklık. Klasik, sade ve şık bir görünüm sunan kruvaze ceketler bu yıl yerini daha abartılı tasarımlara bırakıyor.

Gömlek Ceketler

Gömlek Ceketler

Düzgün ve ince kumaşlarla tasarlanan gömlek ceketlerin denim modelleri de görmek mümkün. Geniş ve salaş pantolonların kombinlenmesiyle sıra dışı bir görünüm sunan gömlek ceketlere de gardırobunuzda yer açın.

Tüm bunların yanı sıra erkek ceket trendleri arasında sembolik baskıları, parlaklık ve ışıltıları da görmek mümkün. Ceketlere yapılan alışılmışın dışındaki tasarımlar, sokağı yeniden hareketlendiriyor fakat şıklık ve zarafetten asla ödün vermiyor.

Erkek ceket trendleri hakkında detaylı bilgi almak ve benzer makalelere ulaşmak için Türkiye Moda Haberleri’ni ziyaret edebilirsiniz, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

No Comments Yet

Leave a Reply