Erkek Giyim Trendleri 2019

Erkek giyim trendleri 2019 yılında tüm çarpıcılığıyla karşımıza çıktı ve birbirinden renkli, rahat ve şık tasarımlarıyla sokaktaki yerini aldı. 2019 yılında karşımıza çıkan erkek giyim trendleri: Cepler, Retro gömlekler, daddy jeans, print desenler ve trençkotlar. Renk olarak ise neon renkler ve beyaz renk kullanımının ön plana çıktığını görüyoruz. Öyleyse hep birlikte bu trendlere ve renklere bir göz atalım.

Cep Kullanımı

Bol Miktarda Cep Kullanımı:

Erkek giyiminde ilk olarak karşımıza cepler çıkıyor. Özellikle ceketlerde sıkça karşılaştığımız bu cepler oldukça kullanışlı ve pratik. Bol cepli olan bu ceketler salaş giyinmeyi seven gençlerin ilgi odağı olmuş durumda.

Retro Gömlekler

Retro Gömlekler:

İkinci olarak Retro gömleklerden bahsedelim. Nostaljik havasıyla dikkat çeken bu gömlekler daha çok soğuk ve pastel tonlarda karşımıza çıkıyor.

Daddy’s Jean

Daddy Jeans (Bol Kesim Kot Pantolon):

Bir diğer trend ise daddy jeans diye ifade edilen bol kesim kot pantolonlar. Bol ve rahat kesim bu pantolonları spor ayakkabılar, oversize tişört ya da gömleklerle kolaylıkla kombin yaparak kullanabilirsiniz.

Print Desen (Photo by Amplitude Magazin on Unsplash)

Print Desen Çılgınlığı:

Soğuk kış günlerini biraz daha eğlenceli hala getiren print desenler var sırada. Geçtiğimiz yıllarda Sweatshirt’lerle hayatımıza giren ve çok sevilen print desenleri artık tşörtlerde de göreceğiz. Renkli ve bol desenli modelleriyle kış aylarına renk katacağa benziyor.

Trençkotlar

Trençkotlar:

Sıradaki trend ise zamansız karşımıza çıkan trençkotlar. Bahar aylarının vazgeçilmesi trençkotlar sonbaharda da kendine yer bulacak. Sadelikten sıkılanlar, farklı desenlerdeki ve renklerdeki trençkotları tercih edebilirler. Ayrıca bu sene logoları da trençkotlarda görmek mümkün.

Beyaz Bembeyaz

Beyaz Bembeyaz:

Sıcak havaların kurtarıcı rengidir beyaz. Fakat sadece yaz aylarında değil sonbahar ve kış aylarında da tercih edebilirsiniz. Kolaylıkla kombin yapılabilir, rahatlıkla kullanılabilirsiniz. Hele esmer bir tene sahipseniz beyaz rengi kesinlikle tercih etmelisiniz.

Neon Renkler

Neon Renk Cümbüşü:

Neon renkler hayatın her alanında varlığını göstermeye devam ediyor. Fakat bu renkleri birbiriyle kombin yapmak bir hayli zorlayıcı. Özellikle yaz aylarında tercih edilen neon renkleri spor giyimden tutun takım elbiselere kadar birçok yerde görmek mümkün. Bu renklerde biraz daha çekimser bir tavır sergilemek isterseniz aksesuarlarınızda tercih edebilirsiniz.

2019 Erkek giyim trendleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için Türkiye Moda Haberleri’ni ziyaret edebilirsiniz.  

 

No Comments Yet

Leave a Reply