Fashion – Moda Öne Çıkanlar 2018

Fashion – Moda 2018

Fashion Moda 2018 yılına hızlı bir giriş yaptı. Modaya ayak uydurmak ve en yeni, en güzel, en çarpıcı kombinleri yapıp bu yıla tarzıyla damga vurmak isteyen kadınlarımız, bu yazı tam da size göre. 2018 yılının elbise ve kıyafet kombinlerinde kadınlarımızın en çok tercih ettiği modelleri sizler için bir araya getirdik.

Çiçekli Elbiseler

Yaz aylarının gelmesiyle ve havaların ısınmasıyla çiçekler açmaya başladı. Biz de bu senenin modasında doğadan ilham alıyoruz. Çiçekler bu yazın vazgeçilmez desenleri arasında yer alıyor. Özellikle papatyalar ve güller elbiselerimizde ön plana çıkmış, yoğun olarak kullanılmış ve kullanılmaya devam etmektedir. Bu elbiseler sade, şık ve doğal bir görünüm sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Fashion – Moda Salaş Kıyafetler

Sıcakların artmasıyla dar kıyafetler giymek tam bir işkence haline gelmeye başladı. En iyisi nasıl rahat ediyorsak öyle giyinmek. Bu yüzden bol ve salaş kombinler yapmaktan çekinmeyin. Aksesuar ile zenginleştirilen bu kombinler ile marjinal bir görünüm yakalayabilirsiniz. İsterseniz günlük hayatta ya da iş hayatınızda gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

İş hayatı demişken takım elbiselerden bahsetmemek olmaz. Klasik tarzdaki takım elbiselerden sıkılan kadınlarımız için farklı tasarım ve renkleri ile dikkatleri üzerine çeken modeller mevcut. Özellikle soft renklerin tercih edildiği bu takım elbiseler kadınlarımıza çok yakışacak.

Fashion – Moda Parıltılar

Biz kadınlar gösterişi severiz. Bu senenin fashion moda kıyafetleri arasında ışıl ışıl parlayan, ışıltısıyla göz kamaştıran modeller görmek mümkün. Özellikle akşamları ya da özel günlerde tercih edilen bu kıyafetlerin içerisinde oldukça zarif ve bir o kadar da iddialı görüneceksiniz.

2018 Fashion – Moda

2018 yılında etnik desenler etkisini kaybetmeye başlıyor dense de etnik desenleri hayatımızdan tamamen silip atamıyoruz. Oldukça şık ve zarif elbise modellerinde kullanılmaya devam edilen bu desenler üstelik büyük boy bir hasır şapkalar ile kombin yapıldığında çevrenizdekilerin size hayranlıkla bakmalarına neden olacak.

Bu sene elbise desenlerinde stripe çizgiler karşımıza çıkmaya devam ediyor. Kusurları örtmesi ve daha zayıf göstermesi sebebiyle kadınlarımızın dikey çizgilerin tercih etmesini öneririz. Ama bu demek değildir ki yatay çizgiler ya da geometrik desenlerin olduğu çizgiler tercih edilmeyecek.

Çizgili Elbiseler

Eğer pantolon ve ceketlerde stripe çizgileri tercih edecekseniz koyu renk kumaş üzerine açık renk çizgiler, elbiselerde ise açık renk kumaş üzerine koyu renk çizgileri tercih edebilirsiniz.

Fashion moda yazımızın burada sonuna gelmiş bulunmaktayız. Sevgili okurlarımızın fikirleri bizim için oldukça önemli. Bizimle fikirlerinizi ve yaptığınız kombinlerin resimlerini paylaşabilirsiniz.

 

 

 

No Comments Yet

Leave a Reply