Göz Kamaştıran Abiye Kıyafetler – 2019

Abiye kıyafetler, nişanların düğünlerin, baloların, mezuniyet törenlerinin kısacası özel günlerin tamamında kendinizi özel hissetmenizi sağlayan elbise modelleridir. Bu özel günlerde göz kamaştırmak istiyorsanız 2019’un birbirinden şık abiye elbise modellerine ve trendlerine mutlaka göz atmalısınız. İşte karşınızda görür görür görmez bu benim olmalı diyeceğiniz abiye elbise renkleri ve modelleri:

2019 Abiye Elbise Renkleri (Photo by Alice Alinari on Unsplash)

Abiyelere doğallık katan toprak tonları:

Toprak tonları abiyelerle birleşti, ortaya sade, zarif, bir o kadar da dikkat çeken harika tasarımlar çıktı. Kahve ve nude toplarını seven kadınlarımız bu abiye kıyafetler tam sizlik.

2019 Abiye Elbise Renkleri (Photo by Melody Jacob on Unsplash)

Güneşin renginden ilham alan abiyeler:

Yazın enerjisini en iyi şekilde yansıtan renk hiç şüphesiz ki sarı ve tonları. Özellikle limon sarısının ön planda olduğu bu kıyafetlerle geceye imzanızı atacaksınız.

2019 Abiye Elbise Renkleri (Photo by Anna Litvinenko on Unsplash)

Abiye elbiselerin yeni rengi mor:

2019 abiye kıyafet koleksiyonunda sıkça rastladığımız bir diğer renk de mor ve tonları. Sade ve desenli birçok elbise modelinde kullanılan bu renk ile kendinizi çok özel hissedeceksiniz.

2019’un Gözde Abiye Elbiseleri (Photo by Lex Spark on Unsplash)

Baharın ve yazın habercisi çiçekler:

Birbirinden güzel renk ve desenleriyle çiçekler, abiye kıyafetlerin gözdesi olmaya devam ediyor. İnce tüller ile zenginleştirilmiş, kendinden çiçek desenli kumaşlar ile tasarlanmış bu elbiseler, bu sezona damgasını vuruyor.

2019’un Gözde Abiye Elbiseleri (Photo by Pixabay on Unsplash)

Hayvan desenlerinden leopar:

Bu tasarımlar kendinden emin ve iddialı kadınlara gelsin. Leoparın gücü ile kendi gücünüzü birleştirin. Leopar desenli abiye kıyafetler ile herkesi kendinize hayran bırakın.

2019’un Gözde Abiye Elbiseleri (Photo by Prudence Codjia on Unsplash)

Abiyelere hareket katan püsküller:

Gösterişli tasarımları ve elbiseye kattığı hareketlilikle bu yılın favori abiye kıyafetleri arasında yer alan püskül detaylı elbiseler kısa sürede kadınların gözdesi haline geldi. Özellikle elbiselerin kol ve etek kısımlarında kullanılan püsküllerle tarzınızı ve şıklığınızı konuşturun.

2019’un Gözde Abiye Elbiseleri (Photo by Hannah Skelly on Unsplash)

Abiye kıyafetleri etkisi altına alan puantiyeler:

Nostalji severlere iyi haberlerimiz var. 90’lı yılların vazgeçilmezi puantiyeler günümüz abiye elbiseleri ile tekrar hayat buldu.

İrileşen elbise detayları:

Kabarık omuz detayları, irileşen fırfır detayları ve kabarık etek detayları ile abiye elbiseler 2019 yılına ayrı bir hava katıyor. İrileşen detaylar hem çok iddialı hem de çok şık.

2019’un birbirinden şık abiye elbise modelleri özel günlerin vazgeçilmezi haline geldi. Abiye kıyafetler hakkında ayrıntılı bilgi almak ve benzer makalelere ulaşmak için Türkiye Moda Haberleri’ni ziyaret etmeyi unutmayın.

 

No Comments Yet

Leave a Reply