Güneş Gözlüğü Modelleri – 2019

Güneş gözlüğü hem yaz aylarının vazgeçilmez aksesuarı hem de gözünüzü güneşin zararlı ışınlarından koruyan bir kalkandır. Markalara göre çeşitlilik gösteren gözlük modellerinden kendi tarzınıza ve yüz şeklinize en uygun olanını seçebilirsiniz. Yüz hatlarınıza en uygun gözlüğü seçmek sizi daha güzel ve havalı gösterecektir. İşte karşınızda 2019’un en yeni, en trend ve en tarz güneş gözlükleri.

Yuvarlak Güneş Gözlükleri

Yuvarlak Güneş Gözlükleri

Son yıllara damgasını vuran yuvarlak güneş gözlükleri 2019 yılında da karşımıza çıkmaya devam ediyor. Her sezon her kıyafete uyum sağlayabilen bu mükemmel gözlükler özellikle kadınların vazgeçilmez aksesuarları arasında. Pembe, mor, sarı gibi renkli cam seçenekleriyle yazın enerjisine kolaylıkla adapte olabilirsiniz.

Köşeli Güneş Gözlükleri

Köşeli Güneş Gözlükleri

Keskin hatlara sahip olan köşeli güneş gözlükleri özellikle nostalji tutkunlarının büyük ilgi odağı olmaya devam ediyor. Bu gözlüklerin unisex modelleri mevcut. Hem kadınlar hem de erkekler rahatlıkla bu gözlükleri kullanarak kendi tarzlarını ortaya koyabilirler. Bu gözlük modeline ilgi gösterenler için küçük bir uyarıda bulunalım. Eğer keskin, köşeli bir yüz hattına sahipseniz daha ince çerçeveli gözlük modellerini tercih etmeniz sizin için daha iyi olabilir. Çünkü bu gözlükler yüz ifadenizi olduğundan daha sert görünmesine neden olabilir. Gözlüğünüzün daha zarif görünmesi için daha ince tel çerçeveleri gözlüğünüzde seçebilirsiniz.

Çift Köprülü Güneş Gözlükleri

Çift Köprülü Güneş Gözlükleri

Geçen sezondan bu yana hem kadın hem de erkek güneş gözlüklerinde karşımıza çıkan çift köprülü güneş gözlükleri bu sezonda yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Spor tarzda giyinmeyi sevenler bu gözlükleri kıyafetleriyle kolayca kombin yapabilirler. Ayrıca renkli cam seçenekleriyle stillerine kolaylıkla hareket ve canlılık katabilirler. 

Çokgen Kenarlı Güneş Gözlükleri

Beşgen ve altıgen tasarımlı güneş gözlüklerine merhaba deyin. Renkli camları ve kusursuz tasarımlarıyla bu yılın favorileri arasında yerlerini aldılar. İnce çerçevelerle çevrelenen bu gözlükler gerçekten çok zarifler.

Metal Çerçeveli Güneş Gözlükleri

Metalik görünümü ve gösterişi sevenler için taşlı tasarımlarıyla, kolaylıkla tüm dikkatleri üzerine çekebilecek, metal çerçeveli güneş gözlükleri 2019 yılında kadınlardan büyük ilgi görüyor. Şık tasarımıyla tek kelimeyle kendisine hayran bırakıyor.

2019 güneş gözlüğü modelleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için Türkiye Moda Haberleri‘ni takipte kalın.

 

No Comments Yet

Leave a Reply