Moda Blog Siteleri

Moda Blog

Bloglar günlük tarzında yazılan web siteleridir. Genellikle en güncel yazıdan, geçmiş yazılara doğru listelenirler ve yorumlar büyük önem taşır. Yorumlar blog yazarları ile okuyucu arasındaki iletişimi sağlar. Okuyucular geçmiş yazılara kolaylıkla ulaşabilirler, yorum yapabilirler ve yorumlarına yapılan geri bildirimleri okuyabilirler. Bu yüzden modaya ilgi duyan kadınlar için moda blogları büyük önem taşır. En yeni trendlere, en güncel moda haberlere, güzellik sırlarına, dekorasyon gibi konulara moda blog sayfalarından kolaylıkla ulaşabilirler, fikir alışverişinde bulunabilirler.

Moda Blog

Sadece tek bir alan belirleyip sürekli o alanla ilgili yazıların yazıldığı blog türüne temasal bloglar diyoruz ve biz moda düşkünü kadınların en çok ziyaret ettiği temasal blog sayfaları moda üzerine oluyor. En sık ziyaret edilen moda blog sayfalarından 5 tanesini sizlerle paylaşmak istiyorum.

İçerisinde bulundurduğu çeşitli kategoriler sayesinde ilginizi çeken konulara göz atabilirsiniz. Sağlık, moda, güzellik, astroloji, yaşam, ilişkiler gibi kategorilere bakabilir, fikir sahibi olabilir, beğendiğiniz yazıları paylaşabilirsiniz. Marie Clarie sadece internet/blog sitesi değildir. 35 ülkede ve 5 kıtada yayımlanan dergileri mevcuttur. Birçok farklı ülkede ayakkabı, kozmetik, aksesuar gibi sektörlerde de adı geçmektedir.

2015 yılında kurulan site, binlerce kişiye moda gündemini yakından takip etmelerine imkan sağlıyor. Moda takvimi, moda kürü gibi konuların yanı sıra moda okulları, kültür – sanat, gezi, moda meslekleri, moda tarihi gibi konuları da ele alıyor.

Moda, güzellik, makyaj, cilt bakımı, saç, ünlü sitili, moda etkinlikleri, kombin ve magazin kategorileri ile aklınıza takılan soruların cevaplarını bulacağınız, moda ilgili en güncel bilgilere ulaşabileceğiniz güzel bir blog sitesidir.

Moda, güzellik, gezi, yaşam ve anne – bebek kategorilerindeki en güncel moda haberlerini ve trendleri ayağınıza getiriyor. Birbirinden çeşitli ve yeni yazılan yazılarıyla sizleri bilgilendiriyor ve sizlere keyifli bir okuma ortamı yaratıyor.

Blogların hepsi kadınlar üzerine olacak değil elbette. Erkek giyim konusunda bilgilenebileceğiniz moda bloğumuz Wessi’den bahsetmek istiyorum. Erkeklere özel bu sitede takım elbiselere, ceketlere, pantalonlara, kabanlara, gömleklere, trikolara, tişörtlere, ayakkabı ve aksesuarlara, damatlıklara ulaşabilirsiniz. Modelleri görüp fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Kategoriler içerisinde bulunan bloğa tıklayarak erkekler için yazılan yazılara ulaşabilirsiniz. Erkek trend önerileri, özel günlerin anlamı, haftanın seçimleri gibi alt kategorilere göz atabilirsiniz. Özenle yazılmış bu güncel yazıları mutlaka okumalısınız.

Moda blog siteleri, moda, trendler ve güzellik sırları gibi konularda kolayca bilgi edinmemizi sağlayan sitelerdir. Blog yazıları okumayı sevenlere yukarıdaki sitelere göz atmalarını öneririz ve keyifli okumalar dileriz.

 

No Comments Yet

Leave a Reply