Moda Stilleri – Stilinizi Gözler Önüne Serin

Moda Stilleri

Moda sitillerini ve yeni sezon trendleri herkesten önce uygulamak, stilleri ile birleştirip kendi tarzını oluşturmak isteyen kadınlarımız bu yazı tam da size göre. Sizler için bu yıla damgasını vuracak parçaları bir araya getirdik. Dilerseniz hep birlikte bir göz atalım.

Beyaz Renk Kıyafetler

Bembeyaz hep beyaz:

Beyazı saflığın, asaletin ve sadeliğin rengi olarak tanımlamak yanlış olmaz. Tamamen beyaz renge bürünmek, beyazı taşımak cesaret ister. Bu trendi yakalayıp, kendi moda stilini oluşturmak isteyen kadınlarımıza küçük bir ipucu. Beyaz gömlekler ve ceketler size bu konuda çok yardımcı olacak.

Ceket Elbiseler

Ceket elbiseler:

Kombin yapmak çok zamanınızı alıyorsa ve her gün kombin yapmaktan sıkıldıysanız size pratik bir çözüm öneriyoruz. Ceket elbiseler size çok yardımcı olacak. Renk seçenekleri ile kendi stilinizi öne çıkarın.

Sıradışı Kombinler

Çılgın kombinler:

Farklı olmayı sevenler ve sıradanlıktan sıkılmış, farklılık arayışı içinde olan kadınlarımız bu tarzı çok sevecek. Yazı ve kışı harmanlayın, özgürce takılın. Şortlarla kazakları kombinleyin.

Büyük Beden Ceketler

Büyük beden ceketler:

Mont ve ceket alırken birkaç beden büyük almayı ihmal etmeyin çünkü bu sene ceketler devasa bir boyuta ulaşacak, hem salaş hem de tarz bir görüntü yakalamanıza yardımcı olacak.

Moda Stil – Deriler

Deri:

Günümüzde canlılara ve doğal çevreye zarar vermemek adına suni deri kullanılıyor. Deri denilince akla ilk olarak ceket gelse de bu sene çizmelerde, eteklerde, pantolon ve taytlarda sıkça karşımıza çıkacak.

Moda Stil – Fırfırlar

Fırfır:

Kıyafetlerimize ayrı bir hava katan fırfırlar bu sene yoğun ilgi görüyor. Genelde yaz aylarında görmeye alışık olduğumuz fırfırlar bu sene sonbahar ve kış aylarında da tercih edilmeye başlandı. Kazak etek ve sweatshirtlerde bol bol fırfırlar ile karşılaşacağız.

Moda Stil – Kemerler

Kemer:

Pantolon ve elbiselerde tercih edilen ve edilmesi önerilen kemerler tekrardan gün yüzüne çıkıyor ve adeta ben buradayım diyor. Renk seçenekleri ve modelleri ile kendinize yakışan bir kombin yapıın ve bel inceliğinizi ön plana çıkarın. Kemerlerinizin büyük tokalı olmamasına dikkat edildiği sürece kemerler gayet güzel aksesuarlardır.

Elbise Ceket Kombinleri

Elbise ceket kombinleri:

Günlük hayatta tercih ettiğiniz kıyafetlerin üzerine giyeceğiniz blazer ceket size ayrı bir hava katacak ve dilerseniz bu kombinlerinizi iş hayatınızda da gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Moda stilleri ve trendleri kadınlarımızın ilgisini çekmeyi her sene olduğu gibi bu senede başarıyor, kendinden bolca söz ettiriyor. Sizde bu benim stilim dediğiniz elbiselerinizi, kıyafetlerinizi kombinleyip bizler ile paylaşabilirsiniz. Siz bizimle bizde sosyal medya hesaplarımızda paylaşalım, takipçilerimize ulaştıralım.

 

No Comments Yet

Leave a Reply