Plajların Vazgeçilmezi Olan Şapkalar

Şapkalar, her mevsim kadınların ve erkeklerin severek kullandığı aksesuarların başında yer alıyor. Özellikle yaz aylarında güneş ışınlarından korunmak amacıyla birbirinden şık ve modern birçok şapka tasarlanıyor. Hem sağlığınızı korumak hem de tarzınızı konuşturmak için sizde bu şapkalardan dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Hasır Şapkalar

Yazın en trend şapkaları kesinlikle hasır şapkalar. Yazın enerjisini yansıtmak istiyorsanız rengarenk hasır şapkaları tercih edebilirsiniz. Sarı, kırmızı, yeşil, mavi… Bunca renk çeşitliliği arasında sizi en iyi yansıtan rengi tercih edebilirisiniz. Hem plajların hem de sokakların en gözde aksesuarları olan şapkaları dilediğinizce kombin yaparak kullanabilirsiniz.

Birbirinden Şık Şapka Modelleri

Daha standart ve sade bir görünüm elde etmek istiyorsanız siyah, krem rengi, bej tonlarındaki şapkaları tercih edebilirsiniz. Tarzınıza göre dilerseniz düz şapka modellerine veya kumaş şeritler, kurdeleler, püsküller, zincirler, kemerler ya da çiçeklerle süslenmiş daha dikkat çekici şapkaları tercih edebilirsiniz. Kumaş şeritler içerisinde en çok kullanılan desen şüphesiz ki leopar ve yılan derisi desenleri. Oldukça cesur ve iddialı bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Kurdeleler de ise özellikle tül kurdeleler oldukça zarif ve hoş bir görünüm elde etmenize yardımcı oluyor.

Renkli Şapkalarla Yazın Enerjisine Ayak Uydurun

Yazın en çok tercih edilen bir diğer şapka modeli ise vizör şapkalar. Vizör şapkalarda da hasır ön plana çıkıyor. Özellikle de el örgüsü hasırlar çok şık ve dikkat çekici. Vizör şapkaların yanı sıra siperli şapkalara da bu yaz yoğun bir ilgi olduğunu görüyoruz. Siyah, sarı, turuncu, şeffaf… Dilediğiniz renkle tarzınızı konuşturun. İkisi şapka arasında kararsız kaldıysanız bu iki şapkanın harmanlanmasıyla oluşan ‘siperlik vizör hasır örgü şapkalara’ göz atmanızı öneririz.

Fötr Şapkalar

Güneşten koruma konusunda diğer modeller kadar etkili olmasada fötr şapkalar şık görünümüyle gönülleri fethetmeyi başarıyor. Sahilde ya da sokakta tarzınızla etrafınızdakileri büyüleyin.

Şapkalar özellikle yaz aylarının vazgeçilmez aksesuarlarıdır. 2019 plaj şapka modelleri ve renkleriyle ilgili ayrıntılı bilgi almak istiyorsanız Türkiye Moda Haberleri’ni ziyaret edebilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

No Comments Yet

Leave a Reply