Sandalet Trendleri – 2019

Sandalet, ayak sağlığının korunması, ayağın ayakkabı içerisinde hava alması için tasarlanmıştır. Özellikle yaz aylarında havaların ısınmasıyla hayatımıza hızlı bir giriş yapan sandalet ayakkabılar, bu yılda birbirinden şık tasarımlarıyla kendisinden sıkça söz ettiriyor.

İşte karşınızda birbirinden şık favori sandalet trendleri ve modelleri:

Rafya Sandaletler

Rafya ve Örme Sandaletler:

Özellikle tatile giderken yanınızda bulundurmak isteyeceğiniz, plajlarda büyük bir keyifle giyeceğiniz bu ayakkabılar hem çok şık hem çok rahat.

Parmak Arası Sandaletler (Photo by Cayley Nossiter on Unsplash)

Parmak Arası Sandaletler:

Plajların vazgeçilmezi şüphesiz ki parmak arası terlik modelleri. Bu yaz sahillerde, plajlarda, havuz başlarında parmak arası sandaletlere sıkça rastlayacağız.

Yerden Yüksek Sandaletler (Photo by Apostolos Vamvouras on Unsplash)

Yerden Yüksek Sandaletler:

Alçak tabanlı ayakkabılarda rahat edemeyenler, tercihlerini ağır tabanlı ayakkabılardan yana kullananlar bu yaz yerden yüksek sandaletleri denemden geçmeyin.

Spor Sandaletler

Spor Sandaletler:

Gündelik yaşantımızda sıkça karşılaştığımız, cırt cırtlı bantlarıyla göze çarpan bu sandalet modelinin rahatlığına diyecek yok. Bu yüzden rahatına düşkün hanımların bu ayakkabı modeline hayır diyebileceğini sanmıyoruz.

Bağcıklı Sandaletler

Bağcıklı Sandaletler:

Zarif, şık, kadınsı ve seksi… Kalın bantları inceltiyoruz ve spor görünüm veren cırt cırtları kenara bırakıyoruz. Özel bir davete katılırken ya da akşam yemeğine giderken asaletinize asalet katmak için bu sandaletleri tercih edebilirsiniz.

Topuklu Sandaletler (Photo by Lexie Barnhorn on Unsplash)

Topuklu Sandaletler:

Sandaletlere yeni bir hava katan topuklar, canlı renkleriyle yaza mükemmel bir uyum sağlıyor.

Kare Burunlu Sandaletler

Kare Burunlu Sandaletler:

Bu ayakkabının en dikkat çekici kısmı ayakkabının burnu. Kare bir tasarıma sahip bu ayakkabılar ayağın şekliyle büyük bir uyum içerisinde.

Logomanya

Logo Çılgınlığı:

Birkaç sezondur görmeye alıştığımız logomanya trendi artık sandaletlerde. Sandaletlerde yer alacak logolara merhaba deyin ve yazın keyfini çıkarın.

Yazı en rahat ve güzel bir şekilde geçirmeniz dileğiyle. Yazın gözde sandalet ayakkabı modelleri ve trendleri ile ilgili ayrıntılı bilgi edinmek ve benzer makalelere ulaşmak için Türkiye Moda Haberleri’ni ziyaret edebilirsiniz.

 

No Comments Yet

Leave a Reply