Tommy Hilfiger ile Denim Şıklığını Yaşayın

Tommy Hilfiger Kadın, Erkek ve TommyJeans koleksiyonlarında yer alan denimlerle tarzınızı farklılaştırabilirsiniz. Denim ceketlerle şık bir kombini tamamlayabilir veya denim denim pantolonlar, etek ve elbiselerle klasik giyimi sokak modası ile harmanlayabilirsiniz.

TommyJeans erkek koleksiyonunda yer alan ve yüzde 100 geri dönüştürülmüş pamukludan tasarlanan dar paçalı jean pantolonlar ve etekler favorileriniz arasında olmaya aday…

TommyJeans kadın koleksiyonundaki siyah yıkama denim etekler, mom jean pantolonlar ve klasik kısa bahçıvan etekler sıra dışı bir tarz benimseyenlerin ilk tercihi oluyor. İkonik Tommy Jeans bahçıvan pantolonlar, trucker denim ceketler, tamamı jakar yıldızlı kısa denim etekler asi bir duruşu benimseyenlerin gardrobunda yer almayı bekliyor. Siyah tonlarda denim iş ceketleri ise klasik bir kombine farklı bir dokunuş ihtiyacı duyanlara hitap ediyor.

Tommy Hilfiger erkek koleksiyonundaki düz paçalı, streç, soldurulmuş jean pantolonlar, işlevsellikle klasik stillerin birlikte yorumlanmasından ilham alıyor.

Tommy Hilfiger Kadın Koleksiyonu’nda bulunan yeşil overloklu, geri dönüştürülmüş polyester denim jean pantolonlar ile TH Flex jean pantolonlar, markanın klasik Amerikan ‘cool’ DNA’sına teknik ve çok yönlü özellikler katan seçimler olarak sunuluyor.

 

Denim Ceket
Denim Ceket – TommyJeans Koleksiyonu 

 

Denim Ceket – TommyJeans Koleksiyonu 

 

Denim Ceket – TommyJeans Koleksiyonu 

   

Skinny Fit Denim Jeans – TommyJeans Koleksiyonu 

   

Straight Denim Jeans – TommyJeans Koleksiyonu 

 

Baıro Blue Straight Denim Jeans – TommyJeans Koleksiyonu 

Detaylı bilgi ve benzer postlar için Türkiye Moda Haberleri‘ni takipte kalın. 

 

No Comments Yet

Leave a Reply