Yazlık Elbiseler Sonbaharda Nasıl Kombinlenir?

Yazlık elbiseler kısa bir zaman içinde dolaplara kaldırılacak, yerlerini mevsimlik kıyafetlere sonrasında da kışlıklara bırakacak. Size yazlık elbiselerinizi hemen dolabınıza kaldırmak zorunda olmadığınızı, doğru bir şekilde kombin yaptığınız takdirde sonbaharda da gönül rahatlığı ile giyebileceğinizi söylesek.  Gelin hep birlikte sonbaharda yazlık elbise kombini nasıl yapılır bir göz atalım.

Kot Ceketle Kombin Yapma

Kot Ceket ile Kombin Yapma:

Sonbaharda güneşli ve ılık havaların vazgeçilmezi kesinlikle kot ceketlerdir. Kot ceket ile elbise giymek uzun zamandır en sevilen trendler arasında yer alıyor. Yazlık elbiselerden özellikle çiçekli, çizgili ve puantiyeli olanlar kot ceketler ile birlikte kullanıldığında oldukça hoş bir görünüm elde etmenize yardımcı oluyor. Kot ceketlerinizi daha tarz bir görünüm için omuzlarınızın üzerine atarak sokağa çıkabilirsiniz.

Deri Ceketle Kombin Yapma

Deri Ceket ile Kombin Yapma:

Havaların serinlemeye ve soğumaya başladığı zamanlarda deri ceketler devreye giriyor. Klasik bir motorcu ceketi ya da daha sportif bir ceket ile elbiselerinizi kombin yapabilirsiniz. Bu ceketler sizi sıcak tutarak üşümenizi engeller. Spor şık bir görünüm elde etmenizi sağlar.

Çizmeler veya Botlar ile Kombin Yapma

Çizmeler ile Kombin Yapma:

Havaların soğumaya başlamasıyla yazlık ayakkabıları eskisi kadar tercih etmeyebilirsiniz. Ayaklarınızın daha sıcak tutmak için çizmeleri tercih edebilirsiniz. ‘Yazlık elbise ile çizme olur mu?’ derseniz, olur hem de çok güzel olur. Çizmek giymek istemezseniz sportif ceketler ya da sweatshirt ile kombin yaptığınız elbiselerin altına spor ayakkabı da giyebilirsiniz. 

Kalın Giyinmek

Çift Kat Giyinerek Kombin Yapma:

Yazlık elbiseler giymek istiyorsunuz fakat üşümek istemiyorsunuz. Havalar da yavaştan bozmaya başladı. Öyleyse size tavsiyemiz kat kat giyinmeniz. Sıcak tutması için örme kazakları elbisenizin üstüne giyerek sokağa çıkabilirsiniz. Özellikle zıt tasarımlar, farklı kombinler 2019’un sonbaharında oldukça dikkat çekecek. Çiçek desenli elbiseniz ile kombin yapacağınız kaba örgü kazağınız mükemmel görünecek. 

Yazlık elbiseler ve sonbaharda yapılabilecek kombinleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için Türkiye Moda Haberleri’ni ziyaret edebilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

No Comments Yet

Leave a Reply