Yeni Moda Ayakkabılar – 2018

Yeni moda ayakkabılar bu sezona damgasını vuruyor. Rengarenk cıvıl cıvıl renkleri ile mağazalarda vitrinleri süslüyor. Kusursuz görünmek isteyen biz kadınların olmazsa olmazı olan ayakkabı modellerine ve renklerine bir şöyle bir göz atalım.

Dantel Ayakkabılar

Geçtiğimiz sezon kadınların en sık tercih ettiği ayakkabı modellerinden olan platform topuklu ayakkabılar bu sene de tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Özellikle yaz aylarında kadınlarımız burnu açık platform ayakkabıları giymeyi tercih ediyorlar. Ayakkabılarda birbirinden farklı renklerin bir araya geldiğini ve renklerin birbiriyle uyum içinde dans ettiğini söylemek yanlış olmaz. Tüyler, zımba, fermuar ve dantel detayları ile zenginleştiren yeni moda ayakkabılar tarzıyla ve şıklığıyla kadınların gönüllerini fethediyor.

Yeni Moda Ayakkabı ve Çorap Kombinleri

Marjinal olmayı seven ve sıradanlıktan sıkılıp farklı görünmek isteyen kadınlarımız bu tarz tam size göre. Ayakkabılarınızı renkli çoraplar ile kombinlemenin tam zamanı. Rengarenk, taşlı, parıltılı ve simli çoraplarınızla tüm gözlerin üzerinize çevrildiğini hissedeceksiniz. İster topuklu, klasik ayakkabı ile isterseniz spor ayakkabı ile kullanabilirsiniz. Benim tercihim topuklu ayakkabılar ile kullanılması yönünde ama karar sizin.

Kovboy Ayakkabılar

Bu yaz sokağa çıktığınızda kendinizi Teksas’da sanabilirsiniz. Kovboy şapkaları ve kıyafetlerinden sonra sıra ayakkabılarda. Kahverengi rengin yanı sıra kırmızı renk daha ön plana çıkmış ve en çok tercih edilen ayakkabı rengi olmuş. Düz bir ayakkabı yerine desenli ayakkabılar bu modelde daha çok ilgi toplamış. Özellikle de yılan derisi desenli ayakkabı modellerini elbiselerin ya da şortların altında görmek mümkün. Ayrıca festivallerin vazgeçilmez parçası olarak gönüllerde taht kurmuş ve uzunca bir süre tahttan ineceğe de benzemiyor.

Hadi şimdi de rahatlığına düşkün kadınlarımızın vazgeçilmez ayakkabı modellerinden bahsedelim. Sneaker ayakkabılar karşımıza en sık çıkan modellerden biri diyebilirim. Pastel renklerin ön planda olduğu bu ayakkabılarda parıltılar ve metalik detaylar kullanılmış ve rahatlığının yanında şıklığı ile de kendini kanıtlamıştır. Veyahut üzerine işlenen çiçek desenleri ile ayakkabılara ayrı bir hava katmıştır. Düz ve platform sandaletler de kadınlarımızın yaz aylarında rahatlıkla giyebileceği bir model.

Sneaker Ayakkabı

Soft renkleriyle yaz aylarının vazgeçilmezi olan bu sandaletler gerek yazlık bölgelerde gerekse sokaklarda karşımıza sıkça çıkacak. Son olarak spor ayakkabılardan bahsetmemek olmaz. Spor ayakkabılar sadece spor salonlarında giyilmeli algısını bir kenara atalım ve sokağa spor ayakkabı ile çıkalım. Şık olmak için illa topuklu ayakkabı giymek gerekmediğini kanıtlayalım. Hem spor hem de şık olabilirsiniz.

Yeni moda ayakkabılar rahatlığı ve şıklığı ile biz kadınları cezbediyor. Söz konusu ayakkabı olduğu zaman kendimizi tutamıyoruz ve beğendiğimiz ayakkabıları satın alıyoruz. Bu sene de bolca ayakkabı satın alacağız gibi duruyor. Sizin evinizde kaç çift ayakkabınız var ve en sevdiğiniz ayakkabınız ya da ayakkabılarınız hangisi? Sosyal medya hesaplarımızda paylaşmak için sizden gelecek cevapları sabırsızlıkla bekliyoruz.

 

No Comments Yet

Leave a Reply