Yeni Moda Elbiseler – 2018

Yeni moda elbiseler bu sene yaza damgasını vuracak. Sıcak ve bunaltıcı bu günlerde dar ve sıkıcı kıyafetlerin yerine uçuş uçuş, salaş, rahat ve kullanışlı elbiseler tercih edilecek. Tam da bu yüzden yazın elbiselerle fazla haşır neşir olacaksınız.

Düşük Omuz Kadın Elbisesi

Yeni moda elbiselerde düşen ve açılan omuzlar tercih edilecek. Kullanılan dökümler kumaşlar sayesinde omzunuzun ve boynunuzun zarafetini ön plana çıkaracaksınız. Aşırı sıcak geçen yaz aylarında düşük omuzların yanında uzun kollu elbiseler de imdadınıza yetişen modeller arasında. Bronz tenli kadınlar genelde açık pastel renkler ile düşük omuzlu kıyafet tercih ederken, beyaz tenli kadınlarımız beyaz tenlerini korumak adına salaş ve bunaltmayan uzun kollu elbiseleri tercih etmekte.

Anvelop Elbiseler

Sezonun en çok ses getiren bir diğer elbise modeli ise anvelop kesim elbiseler. İlk olarak 70’li yıllarda kullanılmış olsa da günümüze kadar ulaşıp bu yaz sokaklarımızı süslemeye tekrardan başladı. Şık tasarımları ve oldukça kullanışlı olmasıyla her ortamda rahatlıkla kullanabilirsiniz ve her ortama uyum sağlayabilirsiniz.

Baharın gelmesi ile floral dokulu elbiseler gardırobumuzda yerlerini almaya başladılar. Bu elbiseler rahat ve konforlu olmasının yanında şıklığıyla da gönlümüzde taht kuruyor ve bu yaz sokakları süslüyor.

Puantiyeli Kadın Elbisesi

Yaz sokaklarını süsleyen bir diğer elbise modelimiz puantiyeli elbiseler. Geçen sene çok tercih edilmemiş olsa da bu sene kendinden baya söz ettiriyor.

Salaş ve elegan bir tarza sahip olanların elbisesi var sırada. Aztek elbiseler. Oldukça renkli ve gösterişli kumaşlarıyla dikkatleri üzerine çeken ve spor şık bir görünüme sahip olan bu elbiseler iki senedir hayatımızdalar. Modernize edilen desenleri ile oldukça hareketli bir görünüme sahip ve yazın enerjisine ayak uyduruyor.

Gelelim her sezon gündemde olan popülerliğini hiç kaybetmeyen ve resmen kadınların kurtarıcısı olarak bilinen uzun elbiselere. Askılı, tek omuz, dökümlü, desenli modelleri ile yazın vazgeçilmez parçalarından olan bu tek parça elbiseler zahmetsiz bir biçimde kolaylıkla kombinleyebilir, günün her saatinde rahatlıkla kullanabilir ve birçok ortama uyum sağlayabilirsiniz.

Slip Elbise

Yeni nesil slip elbise modellerinden bahsetmemek olmaz. Askılı modeliyle dışarıda çok tercih edilmeyen bu elbiseler kumaşının süslenip yeni bir form kazanmasıyla kadınların tercih ettiği modeller arasında yer almayı başardı. Artık bu elbiseler hayatımızın bir parçası ve sokakların vazgeçilmezi haline geldi.

Yeni moda elbiseler ile bu yaz oldukça hareketli geçecek. Eğer isterseniz gardırobunuzdaki elbise modellerini bizimle paylaşabilirsiniz. Bizde paylaştığınız elbiseleri veya elbise kombinlerinizi sosyal medya hesaplarımızda paylaşalım, takipçilerimize ulaştıralım.

 

No Comments Yet

Leave a Reply