Yeni Trend – 2018 Gelinlik Modelleri

Yeni Trend Gelinlik Modelleri 2018

Yeni trend gelinlik modelleri bu sezon evlenecek ya da evlenme hayali kuran genç kızlarımızın ilgisini çekiyor. 2018 gelinlik modelleri size kendinizi prenses gibi hissettirecek ve çevrenizdekileri kendinize hayran bıraktıracak. Bu yazımızda, gelinlik seçiminde fikir edinmek ya da ilham almak isteyen gelin adaylarımız için, gelinlik modellerini bir araya getirdik.

Yeni trend gelinlik modellerinde uçuşan ipek tüller, danteller, ışıltılar ve parıltılar ön plana çıkıyor.

Helenistik Gelinlik Modelleri

Helenistik gelinlik modelleri:

Abartıdan ve gösterişten uzak durmak isteyen kadınlarımız, kabarık olmayan etek yapısına sahip olan helenistik gelinlik modellerini gönül rahatlığı ile tercih edebilirler. Sade, asil ve şık bir tavır sergileyen bu gelinlikler omuz detayları ile ön plana çıkıyor. Üzerinde bulunan romantik işlemeler gelinliğe hoş bir hava katıyor.

Prenses Gelinlik Modeli

Prenses gelinlik modelleri:

Prenses model gelinlikler kabarık gelinlik ve balo tipi gelinlik olarak da bilinir. Belden hacim kazanan, hareketli ve kabarık etek yapısı ile basen ve kalçaları gizler ve zarifçe belinizi ön plana çıkarır. Prenses kesim gelinlik tercih edecek gelin adayları bel inceliğini ve bacak boyunu göz önüne olarak eteğin başlangıç noktasını dikkatlice belirlemelidir. Gösterişi ve dikkat çekmeyi seven, düğününde prenses edasıyla tıpkı bir kuğu gibi süzülmek isteyen gelin adaylarımız bu gelinlik modellerini tercih edebilirler.

Balık gelinlik modelleri:

Vücut silüetini ortaya çıkarmak isteyen gelin adayları bu model tam size göre. Yarım balık ve tam balık olmak üzere iki çeşidi olan bu gelinlik modellerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Tam balık gelinliklerde hareketiniz biraz kısıtlanabilir çünkü vücudunuzu dizlere kadar sımsıkı sarar. Dizlerden sonra deniz kızı kuyruğu misali genişler. Yarım balık gelinlik modelleri hareket etme açısından daha rahattır, dizler yerine kalçadan vücudu sıkı şekilde sarar.

Kısa Gelinlik Modeli

Kısa gelinlik modelleri:

Genel olarak gelinlik denildiğinde uzun etekli modeller aklımıza gelse de kısa gelinlik modelleri son zamanlarda sıkça karşımıza çıkmaya başladı. Dantelli, göğüs dekolteli, straplez ya da kabarık gibi birçok modelleri bulunan kısa gelinlikler son zamanlarda revaçta.

A Kesim Gelinlik Modeli

A kesim gelinlik modeli:

A kesim gelinlik modeli genel olarak kısa boylu ve minyon vücut tipli gelin adaylarımızın çok sık tercih ettiği modeller arasında yer alıyor. Üst bedeni sararak belden aşağı A harfi şeklinde inen eteği ile oldukça hoş bir görünüme sahip. Ayrıca kabarık etek yapısı sayesinde sizi olduğunuzdan daha uzun boylu gösteriyor.

Transparan Gelinlik Modelleri

Transparan Gelinlik Modelleri:

Alışılagelmiş gelinlik modellerinin yanında bu sezon bohem gelinlik modelleri gelin adaylarımızın ilgisini çekiyor. Gelinliklerde bulunan transparan detaylar gösterişten uzak ama bir o kadar dikkat çekici.

Evlenmek her genç kızın hayalidir. Yeni trend gelinlik modelleri ile hayali kurduğunuz gecenin yıldızı siz olun. Gelinlik modelleri hakkında daha fazla için bize ulaşın.

 

No Comments Yet

Leave a Reply