Sonbaharda En Çok Tercih Edilen Saç Modelleri

Sonbaharda Öne Çıkan Saç Trendleri

Sonbaharda öne çıkan saç modelleri kadınlarımızın merak ettiği konular arasında yer alıyor. Kıyafetlerinizi ön plana çıkaran, yıldız gibi parlamanızı sağlayan saçlarınız tabi ki çok değerli. Sonbahar saç trendleri arasında hacimli ve dinamik saçlar, göz alıcı ve çarpıcı renkler, aksesuar ve tokalarla hareketlendirilmiş, doğal görünümlü saçlar ön plana çıkacak. Bu yazımızda sizlerle öne çıkan saç stillerini paylaşacağım.  

Dağınık Topuz

Dağınık Topuzlar:

Zahmetsiz ve çabucak yapılan dağınık topuzlar sonbaharda kadınlarımız tarafından sıkça tercih ediliyor. Saç aksesuarları ile zenginleştirilen ve stilize edilen bu topuzlarla çok şık görüneceksiniz.

Islak ve Geriye Taranan Saçlar

Islak Saçlar:

Kırmızı halı stillerinde görmeye alışık olduğumuz ıslak görünümlü saçlar sonbaharda da popülerliğini koruyor. Jöle ve saç spreyleri ile saça ıslak görünüm verilmeye devam ediliyor. Daha çok geriye doğru taranan saçlarda tercih ediliyor. Geriye doğru taranan saçlar kişinin özgüvenli ve kendinden emin bir şekilde görünmesine yardımcı oluyor.

Kabarık Saçlar

Dağınık ve Kabarık Saçlar:

Dağınık ve kabarık saçları kullanmak kesinlikle cesaret ister. Ama merak etmeyin. Podyumlarda sıkça gördüğümüz bu model sokağa iniyor. Bir süre başkalarının bakışlarına maruz kalsanız bile bir süre sonra gözlerimiz bu saç stiline alışacak.

Doğal Saçlar

Doğal saçlar:

Kabarık, ince telli, dalgalı, kıvırcık… Bu yıl doğallık moda. Doğal görünümlü saçlarınızı zahmetsiz bir şekilde gündelik hayatınızda kullanın.

At Kuyruğu Şeklinde Toplanan Saçlar

At kuyrukları:

Oldukça sade, şık ve modern bir görünüme sahip olan at kuyrukları sonbahar ve kış aylarında kadınlarımızın sıkça tercih ettiği modeller arasında yer alacak. Dilerseniz tokaların, bandanaların ve küpelerin yardımı ile kendinize ayrı bir hava katabilirsiniz.

Saç Örgüleri

Örgüler:

Spor ve şık görünümleriyle saç örgüleri biz kadınların kurtarıcısı olmuştur. Bu sene de tercih edeceğimiz örgülerde yaratıcılık ön plana çıkıyor. Seçeceğiniz örgü modeline göre bohem, rock ya da romantik tarza kolaylıkla bürünebilirsiniz.

Bob Kesim Saçlar

Kaküllü bob kesim saçlar:

Bob kesim saç modellerine bu sene kaküller ekleniyor. Fön çekilmeden, şekilsiz bir kullanım ile doğal görünüm yakalanmaya çalışılıyor.

Uzun Saçlar

 Uzun saçlar:

Sonbahardaki tercihiniz arasına uzun saç modelleri de eklenebilir. Bir süredir tercih edilmeyen ve demode olarak adlandırılmaya başlayan uzun saçlar, bu sezon kendini göstermeye başlayacak. Uzun, bakımlı, sağlıklı, parlak ve doğal saçlar ile tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

Taranmamış saçlar:

Bu sene yataktan kalktığınız gibi sokağa çıkın. Tarakları bir kenara fırlatıp atın. Soğuk kış günlerinde, hazırlanmaya üşendiğiniz zamanlarda sizlerin kurtarıcınız olacak.

2018 sonbahar saç modellerinden kısaca bahsettik. Daha fazla bilgi almak için Türkiye Moda Haberleri’ni ziyaret edebilir, bize mesaj atabilirsiniz.

 

No Comments Yet

Leave a Reply