Romantik Evlenme Teklifleri

Evlenme Teklifi

Romantik evlenme teklifleri söz konusu olunca kadınların beklentileri bir hayli artıyor. Bu beklentiyi karşılamakta siz erkeklere düşüyor. Peki yeterince yaratıcı, sevdiğinizin ayağını yerden kesecek bir fikir bulabildiniz mi? Eğer bulamadıysanız bu yazıya mutlaka göz atmalısınız. Sizin için birbirinden ilginç evlenme tekliflerini bir araya getirdik.

Sevgilinizin ayağını yerden kesin.

Maceraperest bir kız arkadaşınız varsa ve tam bir mavi tutkunuysa size iki seçenek sunuyoruz. İlk olarak gökyüzünde parasailing yaparken evlenme teklifi edebilirsiniz. Heyecan verici bu aktivite sırasında kız arkadaşınızın heyecanını ikiye katlayın. Onu sevdiğinizi ve onunla evlenmek istediğinizi avazınız çıktığı kadar haykırın. Ve cebinizde taşıdığınız yüzüğü çıkarın. Ama dikkatli olun ve elinizden yüzüğü düşürmeyin. İkinci olarak da suyun altında sucuba diving yaparken evlenme teklifi edebilirsiniz.  ‘Benimle evlenir misin?’, ‘evet’, ’hayır’ yazılı pankartlar hazırlayabilirsiniz ve yüzüğü sevgilinize su altında verebilirsiniz.

Birlikteliğiniz film şeridi gibi gözünüzün önünden geçsin.

Dalga sesleri, ılık ılık esen rüzgar. Gün batımını izlemişsiniz ve ona bir sürprizinizin olduğunu söylüyorsunuz. Onun için bir açık hava sineması kurdunuz. Rahat, samimi ve romantik bir ortam tasarladınız. Ona en sevdiğiniz filmi açacağınızı söyleyin. İsterseniz önden romantik bir film izleyin sonunda evlenme teklifi edin. Veyahut bu zamana kadar çekinmiş olduğunuz resim ve videoları bir araya getirerek güzel bir kısa film oluşturun ve evlenme teklifinizi yapın. İklim ve hava koşulları açık hava sinemasına uygun değilse bunu sinema salonunda da uygulayabilirsiniz.

Kalbime kazıdım koluma da kazırım.

Sevdiğiniz kadının adını kalbinize kazıdınız bundan hiç şüphemiz yok. Evlenme teklifini kolunuza kazımaya ne dersiniz. Aklınıza direk dövme gelmesin. Bir kalem, belki bir boya fırçası… Tamamen size kalmış. Birbirinizin koluna şekiller çiziyorsunuz. O anda spontane gelişti her şey ve bir anda evlenmek istediğinizi yazdınız ve küçük kutucuklar çizip evet hayır yazdınız. Ve kutucuğu işaretlemesini istediniz. Sonra koltuğun bir köşesine sıkıştırdığınız yüzüğü çıkarıp verebilirsiniz.

İzleri ve ipuçlarını takip edin.

İltifat dolu romantik sözlerle sevdiğinizi şımartın. Notlarınızın içine ilgi çekici merak uyandırıcı planınızdan ufak ufak bahsedin ve onu evlilik teklifi yapacağınız yere adım adım gelmesini sağlayın. Notların olduğu yolları süsleyebilirsiniz. Mumlar, balonlar, çiçekler… Bu kısmı size bırakıyoruz.

Teleskopla gelen evlenme teklifi.

Yıldızları izlemek ne hoş değil mi? Peki yıldızlara daha yakın bakmak istemez misiniz? Romantik bir gece, beraber geleceğe dair hayal kuruyorsunuz, belki de gökyüzündeki hangi yıldız olmak istediğinizden bahsediyorsunuz. Aslında size çok yakında bir yerde teleskop var. Neden yıldızlara yakından bakmıyorsunuz ki? Sevdiğinizi ikna ettiniz ve teleskobun başındasınız. Teleskop gökyüzüne değil de evlenme teklifi ettiğiniz pankarta çevrili. Evet derse yüzüğünüzü çıkarıp hayatınızın bir numaralı yıldızının parmağına yüzüğü takabilirsiniz.

Tabi klasik, modası geçmeyen romantik evlenme teklifleri de edebilirsiniz. Evde mum ışığında, kırmızı gül eşliğinde de evlenme teklifi yapabilirsiniz. Romantik evlenme teklifleri ile ayrıntılı bilgi almak için Türkiye Moda Haberleri’ni takipte kalın.

 

No Comments Yet

Leave a Reply