Yaşça Büyük Erkekler ve İlişkiler

Yaşça Büyük Bir Erkekle Birlikte Olmanın Avantajları

İlişkilerde genellikle erkekler, kadınlardan daha geç olgunlaşır. Olgun davranışlar sergilemesi, güven hissettirmesi, daha kibar ve nazik davranışları, küçük şeyleri büyütmeyip anlayışlı davranmaları gibi nedenlerden dolayı, kadınlar yaşça büyük erkekler ile beraber olmayı tercih ederler. Peki nedir kendinden yaşça büyük bir erkekle beraber olmanın faydaları? Kadınlar neden olgun erkekleri tercih ederler?

Olgundurlar

Hayata karşı daha gerçekçi bir bakış açısına sahip olup, hayattan ne istediklerini iyi bilirler. Küçük sorunları büyütmezler, çözüm odaklıdırlar. Kendilerini tanırlar, arzularını kontrol etmekte daha yeteneklidirler. Karşısındaki kadını mutlu etmek için elinden geleni yaparlar. Bu da kadınların kendisini daha güvende hissetmelerini sağlar.

Cömerttirler

Nezaket konusunda pek çok erkek ne yazık ki sınıfta kalırlar. Fakat yaşı büyük bir insan, karşısındaki kişiyi rahatsız etmeden nasıl cömert davranılacağını daha iyi bilir. Anlayışlıdırlar. Bu yüzden rahatsız olduğunuz bir durum varsa çekinmeden ona söyleyebilirsiniz. Bu karşınızdaki erkeğin hoşuna gidecektir.

Deneyimlidir

Gezi planlama, sürpriz hazırlamada, akşam yemeği için mekan seçimi gibi konularda daha deneyimlidirler. Neyi seveceğinizi ya da neyden hoşlanacağınızı tahmin etmekte daha yeteneklidirler. Sizi mutlu etmek için ellerinden geleni yaparlar.

Maddi olarak güvende hissettirir

Parayı nasıl idare etmesi gerektiğini, nereye harcaması gerektiğini sorumluluk sahibi biri olarak daha iyi bilir. Boş yere harcamaz, har vurup harman savurmaz. Bir evi maddi olarak idare edebileceğini hissettirir.

Ailenizle iyi iletişim kurar

Ailenizle nasıl iletişim kuracağını, nasıl davranışlar sergileyeceği konusunda daha başarılıdır. Kendinden net ve emin bir şekilde konuşurlar, saygıda kusur etmezler ve sizi zor durumda bırakmazlar.

Sizi destekler

Başarılarınızla gurur duyar, kariyerinizde ilerlemeniz için sizi destekler ve daima sizin yanınızda olur.

Kıskanmaz ve trip atmazlar

Yaşça büyük erkekler kıskançlığın ve trip atmanın ilişkiye zarar vereceğini bilir. Kıskançlığın ilişkide güvensizlikten kaynaklandığını ve düşük özgüveni ifade ettiğinin farkındadır. Yaşça büyük bir kişi sizi seçiyorsa bu sadece sizin dış görünüşünüz için değildir. Sizin karakterinizi ve davranışlarınızı da göz önünde bulunduruyordur. Size güveniyordur. Böyle bir durumda kıskançlık krizine girip trip atmak yerine, doğrudan sizinle konuşmayı tercih eder.

Sizi dinler ve ciddiye alırlar

Karşınızdaki kişi ile ciddi bir konuşma yapmak istiyorsanız, yetişkin bir erkekle beraber olmak daha avantajlıdır. Konudan sapmaz, ciddi ortamı bozmaz. Hayata karşı bakış açısı, kelime dağarcığı ve bilgisi sizinkinden fazladır. Sizi her konuda dikkatle dinler ve tecrübelerini de göz önüne alarak yardımcı olmaya çalışır.

Yaşça büyük erkekler ile beraber olmanın sağladığı avantajları sizlerle paylaştık. Benzer makaleler için Türkiye Moda Haberleri’ni ziyaret edebilirsiniz.

 

No Comments Yet

Leave a Reply